І фестиваль зимового фольклору "Різдвяні передзвони".

Ось і завершується цей казковий період різдвяних свят, які ми усі з нетерпінням чекали.
  Тому й зібрались усі учасники художньої самодіяльності Народних домів БАБИНСЬКОЇ ОТГ на І фестиваль зимового фольклору "Різдвяні передзвони" у Народному домі с. Пиняни. Звучали колядки, щедрівки, артистично виступали герої вертепних вистав. Кожен НД представляв свій цікавий сценарій.
  В кінці свята перед учасниками художньої самодіяльності виступили о.Іван, настоятель храму Косми і Дем'яна с. Пиняни, сільський голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк. А начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців подякувала усім і вручила керівникам НД грамоти.

Відео