Зустріч Святого Миколая у с. Пиняни

Насичений подіями рік добігає до кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Традиційно в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. у початкових класах відбулося свято Миколая "Святий Миколаю, прийди до нас з раю", який підготували і провели класний керівник 2 класу Мних М.М. та директор Народного дому с. Пиняни Пундяк Н.П. Протягом свята юні таланти з великою насолодою співали мелодійні пісні про зиму, про Миколая, декламували вірші, грали цікаві сценки. На святі були присутні батьки, вчителі, старші школярі, жителі села та отець Іван. На кінець свята виступила дошкільна група, а також наймолодші мешканці села. Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував дітям багато солодощів.