Зимовий вернісаж у Пинянській СЗШ І- ІІІ ст.

Відповідно до плану виховної роботи 8-9 лютого у 1-4 класах ПИНЯНСЬКОЇ СЗШ І-ІІІ ст. відбувся вернісаж "За що я люблю зиму". Учнями були представлені роботи, виконані за допомогою різних матеріалів та способів виконання: ліплення, аплікація, малюнок тощо. Маленькі школярі вдало виконували роботу самостійно, парами та у групах. На завершення вернісажу було вирішено залишити кращі роботи на виставці у класному куточку. Шкільні вікна прикрашені також учнівськими роботами - витинанками, які милують око кожному, хто проходить біля школи. Завдяки гарній зимовій погоді учні мали можливість розважитись. Вони грали в сніжки, ліпили сніговика, малювали на снігу цифри. Адже зимові розваги - це не тільки ігри, це ще й фізичний та естетичний розвиток учнів, прививання любові до спорту, до природи. Діти отримали надзвичайне задоволення від розваг на снігу.