Засідання творчої групи вчителів початкових класів у Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

12 грудня у Містковицькій СЗШ І-ІІ ст. було проведено засідання творчої групи вчителів початкових класів. Спочатку класний керівник 4 класу Г. Возняк ознайомила колег із методикою проведення ранкових зустрічей. Адже, одним із основних методів роботи в новій українській школі є ранкова зустріч. Вона проводиться кожного дня перед початком занять, щоб створити позитивну атмосферу на весь період перебування дітей у школі.

Потім вчителька запросила колег на ранкову зустріч до 4 класу. Діти цікаво і весело продемонстрували 4 компоненти заняття: вітання, обмін інформацією, групове заняття та щоденні новини. Були проведені вправи: «Повна кишеня компліментів», «Чарівна скринька», «Клубочок побажань», обмін новинами.

В класі була створена позитивна атмосфера на весь день перебування дітей у школі.