Засідання атестаційної комісії І рівня у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

22 березня 2018 року у ПИНЯНСЬКІЙ СЗШ І-ІІІ ст. відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Членами атестаційної комісії визначено рівень професійної компетентності вчителів, ріст їхньої професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу.
Підсумковому засіданню АК І рівня передувало засідання педагогічної ради на тему: «Атестація - крок до творчості вчителя», на якому вчителі початкових класів О. Децик, І.Тонконожко, Т. Масник та педагог-організатор І. Яворська у вигляді презентацій демонстрували свої творчі надбання, результати праці за звітний період.