Захід "Коли ви вмирали, вам сурми не грали..." в с. Бірчиці

14 жовтня в Україні є особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями: Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, день створення Української повстанської армії та День захисника України.
В неділю, 14 жовтня, в с. Бірчиці біля храму Святого Димитрія відбувся святковий захід "Коли ви вмирали, вам сурми не грали..." Свято розпочалось панахидою за загиблими борцями за волю України, яку відслужив отець Назар Борис.
Під керівництвом директора Народного дому Тетяни Мазник діти декламували вірші і молитви до Богородиці. Лунали повстанські пісні та пісні про українське козацтво під музичний супровід вчителя музики Андрія Бойка. Після виступу до могили Січових стрільців були покладені квіти та запалена свічка героям УПА.
Отож, не забуваймо своїх минулих і новітніх героїв!