Всеукраїнський тиждень права у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

З 4 по 8 грудня у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. відбувся Всеукраїнський тиждень права, під час якого діти знайомились зі своїми правами та обов'язками, зазначеними в державних документах, закріпили навички дотримання правил поведінки у школі, громадських місцях, навички здорового способу життя. Згідно плану заходів до Всеукраїнського тижня права було проведено багато цікавих заходів: лінійка з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня права, на якій учні ознайомились з історією появи міжнародного свята - Дня прав людини, ознайомлення із Конвенцією ООН про права дитини на основі постійно діючого бюлетеня "Юний правознавець", анкетування "Мої права", тематична книжкова виставка "Мої права - моє життя", лекція "Конституційні права людини і громадянина", тренінг "Правопорядок і законність", гра "Поєднання прав та обов'язків", оформлення стіннівки, перегляд художніх та документальних фільмів про права дитини. Класні керівники провели виховні години, бесіди, дискусії, вікторини на тему "Права людини".