Відкритий урок у Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

16 квітня у нашій школі вчителем української мови і літератури
У. М. Качор був проведений відкритий урок на тему: «Марина Павленко. «Русалонька із 7-В або прокляття роду Кулаківських». Роздуми про сенс людського життя, моральний вибір кожного».
Учитель розпочала урок, мотивуючи важливість вивчення даної теми.
На уроці прозвучали цікаві учнівські повідомлення про життєвий шлях та творчі надбання Марини Павленко. Було зроблено ідейно-художній аналіз
повісті – казки «Русалонька із 7 – В, або прокляття роду Кулаківських». Учні озвучували зміст твору, підтверджуючи свої думки та судження відповідно дібраними тезами, добирали аргументи та докази.
Семикласники весело подорожували із Софійкою і намагалися разом із нею розплутати зловісну таємницю. На уроці було використано різні форми та методи. Учні складали таблицю «Часові площини в повісті» , переглядали буктлрейлер, створювали колаж. А підсумковим результатом спільної роботи було виготовлення лепбука.
Цей урок був не просто вдалий, а надзвичайно цікавий та захоплюючий . Учні зрозуміли, що людина, навіть маленька, може змінити світ на краще; що старовинні бабусині коралі в добрих руках обов’язково допоможуть виправити чужі помилки, повести людину зовсім іншим шляхом: змінять світ на краще.