Відкрита виховна година у 1 класі Пинянської СЗШ І-ІІІ ст.

6 лютого у 1 класі Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. класний керівник Тетяна Масник провела виховну годину на тему: "Зимові звичаї українського народу". Метою уроку було збагатити уявлення школярів про обряди та звичаї українського народу; підтримувати інтерес до фольклорної обрядової творчості. На занятті було використано багато цікавого матеріалу про традиції святкування українського народу під час зимових свят, використовувались мультимедійні пристрої, аудіозаписи. Тетяна Володимирівна продемонструвала цікаву презентацію про зимові свята. Першокласники співали колядки, розказували вірші про зиму, про Миколая, а також засівали зерном, вітаючи присутніх обрядовими піснями - засівалками. Класний керівник провела з учнями гру "Передай естафету", відповідаючи на питання: "Що б ви побажали собі, своїм батькам, друзям?".
У цікавій формі вчитель підвела підсумок заняття: учні відгадували загадки, вставляючи слова у кросворд.