Тренінгове заняття в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

До Всесвітнього дня боротьби з наркоманією 1 березня у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. практичним психологом О. Звіжанською з учнями 9-11 класів було проведено тренінгове заняття "Увага! Наркоманія". На ньому учнів ознайомлено із проблемою, пов'язаною із вживанням наркотиків, впливом на організм. Учасники тренінгу взяли участь у мозковому штурмі "Що ми знаємо про наркотичні речовини?", виконали гру "Острів мрій", вправу "Модель здоров'я".
Виконуючи гру "Життя з хворобою", старшокласники поставили себе на місце людини, яка потрапила у залежність від наркотиків, для того, щоб краще зрозуміти, що відбувається у її житті.
Діти роздумували над "12 справами замість...", уявили себе співробітниками науково-дослідних інститутів різних країн, які вивчають вплив наркотичних речовин на здоров'я людини. Учні висловили свою думку про відповідальність за власне життя, а також життя інших людей.