Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

З метою пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у Бабинській СЗШ І – ІІІ ступенів з 23 квітня по 4 травня проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Класними керівниками були проведені різноманітні заходи: виховні години, практичні заняття, вікторини, бесіди. Вчитель основ медичних знань продемонструвала майстер – клас: «Допоможи другу» - на знання правил надання першої медичної допомоги при нещасному випадку для учнів 11 класу.
2 травня було проведено День цивільного захисту. Класні керівники 1 – 11 класів ознайомили учнів з правилами евакуації з приміщення на випадок надзвичайної ситуації, відбулася загальношкільна лінійка, на якій учні 10 класу Надолішня Богдана та Мацидін Андрій повідомили учням, якими бувають надзвичайні ситуації і як діяти у разі їх виникнення. Заступник директора з виховної роботи О. І. Надолішня розказала про основне завдання ЦО і про виконання дій за командою «Увага всім» під час пожежі у приміщенні та про використання засобів індивідуального захисту.
Була організована екскурсія для учнів 8 – 11 класів до місцевої пожежної команди Бабинської ОТГ у с. Містковичі. Начальник пожежної команди Пікуш Б.М. провів практичне заняття і ознайомив із роботою пожежників та обладнанням пожежної машини. Кожен день був цікавим , змістовним. Учні продемонстрували високу активність і відповідальність.