Тиждень психології у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

З 23 по 27 квітня у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. проходив тиждень психології, який провела практичний психолог О. М. Звіжанська. Девіз тижня: "Життя не ті дні, що пройшли, а ті, що запам'яталися".
Світ психології надзвичайно цікавий. Він допомагає людині пізнати себе, вирішувати проблеми, керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Тому заглянути в нього глибше було запропоновано учням нашої школи. Кожний день тижня психології був присвячений конкретній темі та заходам, що допомагали ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією.
На тижні психології були застосовані всі види психологічної роботи в школі, що дало змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим та більш близьким в спілкуванні.