Тиждень психології у Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

З 23. 04. по 27. 04. 2018 р. в Бабинській СЗШ І-ІІІст. було проведено тиждень психології. Кожен день тижня проходив під певним гаслом.

Понеділок – «Подорож у країну Психоландію» . Була організована виставка психологічної літератури, ознайомлено учнів з новими та цікавими часописами, надано консультації , де можна знайти інформацію з психології, яка потрібна та цікава для них. Участь брали всі учні школи.

Вівторок – «День доброго настрою». З учнями 5 класу проведено пихокорекційне заняття на тему: «Мій настрій» , яке покращило настрій учнів . Найбільше учням припала до душі вправа « Квітка побажань».

Середа – «Щаслива людина ». Було проведено тренінгове заняття на тему: «Ми хочемо жити в щасливій країні» . Приймали участь учні 6 класу.

Четвер – «Колір твоєї душі». З учнями 9 класу проведено бесіду з елементами тренінгу на тему: «Вплив кольорів на людину» (кольоротерапія, зображення власних емоцій та переживань у малюнках).

П`ятниця – «Спілкування – джерело щастя». Проведено консультаційну роботу з батьками, надано поради , які допоможуть батькам краще зрозуміти своїх дітей, а дітям - почувати себе щасливими.

Тиждень психології провели соціальний педагог – О. О. Подолець та практичний психолог – О. М. Лесишин.