Свято Першого дзвоника в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Свято Першого дзвоника - особливий  день для усіх учнів. По-справжньому особливим і зворушливим став цей день для 10 першокласників Нової Української Школи, які вперше переступили поріг Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. Відкривати дивовижний світ пізнання нового учням допомагатиме їхня перша вчителька Тонконожко Ірина Дмитрівна. Зі щирими словами вітання з нагоди Дня знань звернулася до учнів, батьків та вчителів директор школи Ковальчук Оксана Любомирівна. Розділити радість цього дня разом з шкільною родиною прийшла заступник начальника відділу освіти Солук Ганна Василівна. Божого благословення всім присутнім побажав отець Іван Куцик.

Колектив Пинянської школи від усього серця вітає всіх з Днем знань і бажає творчої наснаги, нових звершень і успішного навчального року!!!