Свято останнього дзвоника в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

25 травня у Бабинській СЗШ І – ІІІ ступенів відбулася урочиста лінійка, на якій пролунав останній дзвоник. Він сповістив всім учням про закінчення ще одного навчального року, а для випускників продзвенів востаннє у рідній школі. Зі словами привітання до випускників звернулися директор школи Василь Іванович Дилин, перша вчителька Д. П. Кунців, класні керівники О. Р. Торчинович та М. С. Рущишин, учні 1 класу, батьки, які подарували випускникам вінок – оберіг. Благословили на щасливу дорогу у доросле життя о. Василь та о. Володимир. Заступник загального відділу з питань освіти Бабинської ОТГ Ганна Василівна Солук привітала випускників і вручила грамоти та цінні подарунки кращим учням та вчителям. Під мелодію шкільного вальсу закружляти у танку учні–випускники та їхні батьки. Символом безконечності і символом буття для випускників стало останнє коло шкільним подвір’ям. Сьогоднішні випускники потримали в руках удачу і відпустили в політ своїх голубів, як символ миру, добра і чистоти та здійснення мрій. На згадку про себе подарували школі подарунок та експонати для музею. На шкільному подвір’ї останній дзвоник прозвучав у руках випускниці Рущишин Олени та учня 1 класу Марущака Віталія. Першими залишили святкову лінійку наші іменинники, випускники одинадцятого класу, взявши за руки гідну зміну – випускників першого класу і пішли до фігури Матері Божої.
А всім іншим ведучі Надолішня Богдана та Мацидін Андрій побажали теплого літа, змістовного відпочинку та мирного неба над головою!