Свято Матері в Народному домі с. Бабина

Вже стало доброю традицією відзначати свято Матері як родинне свято у Народному домі с. Бабина. Святковий концерт «Вклонімось низько матерям» зібрав багаточисельну публіку глядачів. У концертній програмі звучали пісні, декламували вірші, веселили глядачів дотепним гумором, запальні танці доповнювали номери виступу. Ведучі свята Олена Рущишин та Вікторія Корчевська розказали про історію виникнення свята Матері, адже це свято Божої Матері, Матері – України та Матері Земної. Окремою сторінкою на святі була віддана шана солдатським матерям, тим, чиї сини несуть військову службу в лавах Української армії. Учні виразно декламували вірші, гуморески. Звучали пісні, були виконані танці. Про жертовність жіночої долі глядачі слухали притчу «Чому жінки плачуть».

Настоятель церкви Івана Богослова о. Володимир Припін звернувся з вітальним словом до присутніх. Він наголосив, щоб ми любили матерів, не жаліли для них ласкавих слів і щоб вчинки дітей ніколи їх не засмучували. Імення матері, як дух, завжди кликало українців, які зростали на материнській любові, до молитви, до любові своєї Батьківщини.