Святковий захід "Великодні дзвони" у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

У Пинянську СЗШ І-ІІІ ст. завітало свято Пасхи. Аби тепло і урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь. Святковий захід " Великодні дзвони" підготувала класний керівник 6 класу Н. В. Гордієнко. Учні ознайомили присутніх з народними традиціями нашого народу, розповіли цікаві легенди про створення писанок і крашанок, співали великодні пісні, поставили інсценівку "Великодній кошик". Під музичний супровід діти виконали гаївку "Кривий танець". Також учні взяли участь у веселій грі "Чиє яйце міцніше". Учасники йшли по колу і стукали яйцем кожного, чиє яйце розбилося - той вибував з гри. На завершення свята, вчителька закликала учнів бути гордими за те, що вони українці, берегти, вивчати та цінувати звичаї та обряди наших предків.