Святковий виступ в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

Кожна країна народжувала своїх геніальних синів. Україні ж було послано Т. Г. Шевченка – національного пророка, великого митця. Творча спадщина великого сина України, його життя – явище невичерпне і вічне. Ми, здається,все знаємо про Шевченка. Та це лише ілюзія, бо нам ще віки і віки йти до нього. Березень в Україні називають Шевченковим, і протягом місяця вшановують пам’ять про нього. 29 березня у БАБИНСЬКІЙ СЗШ І – ІІІ ступенів відбувся святковий виступ «Ми – нащадки Кобзаря», який підготувала та провела вчитель української мови та літератури Марія Кузбит. Розпочали свято учні 5 класу, а ведучі,учні 9 класу, Децик Оксана та Сорока Тетяна продовжили розповідь про життєвий і творчий шлях Кобзаря. Декламували вірші Шевченка та про Шевченка учні 9 класу – Возняк Ірина, Боднар Ірина, Ванівська Олеся,Зрада Лідія,Ванівський Олег, Радович Юлія,Коркішко Ярина. Під музичний супровід вчителя музичного мистецтва Василя Дилина учнями було виконано такі пісні: «Зоре моя вечірняя» (Касій Марія, учениця 7 класу), «На Тарасовій горі» та «Садок вишневий коло хати» (учні 5 класу), «Думи мої, думи мої» та «На високій дуже кручі» ( учні 9 класу), «Зацвіла в долині червона калина» (Чубик Анастасія, учениця 7 класу), «Шевченкова мати» (Мацидін Андрій та Дмитрик Роман, учні 10 класу). Учениця 10 класу Надолішня Богдана зворушливо прочитала вірш «Лист з України до ровесниці з Петербурга». Виступ супроводжувався демонстрацією слайдів на екрані. На завершення виступу Марія Володимирівна закликала всіх читати поезію Шевченка та по іншому її розуміти. Начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Миколаївна Тимців подякувала організаторам та учасникам свята за змістовний виступ і наголосила на тому, щоб учні дійсно стали гідними нащадками Кобзаря.