Святий Миколай у с. Містковичі

«Коли ти робиш добро, то нехай твоє правиця не знає, що робить лівиця...,"- так навчав майбутнього Святого Миколая старий вчитель. Тож не хвалився Микола своїми добрими вчинками.
Мабуть, під таким гаслом проходила акція милосердя у с. МІСТКОВИЧІ, яку організували місцевий священик о. Роман Каденюк та бібліотекар Народного дому Олександра Калакун. Спочатку у церкві Собору Пресвятої Богородиці Святий Миколай (роль його чудово виконав Андрій Пацала) роздав діткам солодощі від ТзОВ "Агро Лімітед". Потім відвідали з подарунками інвалідів та людей похилого віку.
Адже усі в цей день повинні бути щасливі: і ті, хто творить добро, і ті, хто його отримує.