Прощання з початковою школою у Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

Як швидко плине час і змінює все, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і радощі, і сум. Все має свій початок і кінець.

Отож, цей день, 23 травня, ніби провів невидиму межу між дитинством і юністю. Адже саме цього дня учні 4 класу Містковицької СЗШ І-ІІ ст. прощались з початковою школою і зі своєю першою вчителькою Галиною Павлівною Возняк. На святі лунали пісні, вірші, цікаві сценки, танцювали діти вальс з батьками. Зворушливо виконали випускники разом зі своєю вчителькою танець «Дивна квітка».

В кінці свята директор школи Любомира Степанівна Біляк привітала випускників, побажала їм надалі успіхів у навчанні і вручила символічні дипломи про закінчення початкової школи.