Бабинська громада

Львівська область, Самбірський район

Проект детального плану території в с. Корничі Самбірського району Львівської області для реконструкції та обслуговування Народного дому

Проект детального плану території в с. Корничі Самбірського району Львівської області розроблений на замовлення Бабинської сільської ради та у відповідності з ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН 360-92* «Планування та забудова міських і сільських поселень», ДСП-173 «Санітарні правила планування та забудови населених пунктів» та Закону України №3038-VI від 17.02.2011р. Про регулювання містобудівної діяльності». В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови ділянки площею близько 3,4 га.

Головною метою розроблення ДПТ є:

  • уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Підставою для розроблення ДПТ є рішення Бабинської сільської ради Самбірського району Львівської області від 01 грудня 2017 року №54 «Про розробку детального плану території на земельну ділянку по вул. Весела в с. Корничі Самбірського району Львівської області»  та завдання на проектування. Даним детальним планом території передбачається впорядкування земельної ділянки площею 0,5091 га, на якій знаходиться нежитлова будівляНародний дім та площею 0,0050 га на якій знаходиться нежитлова будівля пункт збору молока ТзОВ «Молокозавод Самбірський».

Ділянки проектування знаходяться на вул. Весела в с. Корничі Самбірського району Львівської області. Запроектовані ділянка для реконструкції та обслуговування Народного дому та обслуговування пункту збору молока розташовані на території, яка  визначена як територія громадської забудови. На ділянці знаходяться Народний дім та пункт збору молока. Також на ділянках опрацювання знаходяться інженерні мережі, а самеЛЕП середньої напруги (10 кВт). В пятидесятиметровій зоні опрацьованого кварталу знаходятьсяЛЕП середньої напруги (10 кВт), газопровід середнього тиску, трансформаторна підстанція, газорозподільчий пункт.  

До існуючих обмежень, які є на даній ділянці і впливають на функціонування об`єктів відносяться:

  • охоронні зони ліній електропередачі;
  • охоронні зони трансформаторної підстанції.

До даної території опрацювання площею 3,4 га, згідно проектного плану детального плану території, входять ділянки площею 0,5091 га (територія для обслуговування народного дому), 0,0050 га (територія для обслуговування пункту збору молока). Територія опрацювання площею 0,5091 га передбачається з метою реєстрації права комунальної власності; площею 0,0050 га з метою відведення її в оренду.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь