МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

________________________________________________________________

XXХХІ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 12 червня 2019 року №6                                                            с. Бабина

Про встановлення ставок та пільг

із сплати земельного податку на 2020 рік

Код згідно з КОАТУУ –   4624280300

• 4624284600

• 4624283400

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» , керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Бабинська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Установити на території Бабинської сільської ради Самбірського району Львівської  області:

2. ставки земельного податку згідно з додатком 1;

3. пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

4. Доручити секретарю сільської ради Волинець О.В. забезпечити направлення копії цього рішення до Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області та забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті селищної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельної політики (Б. Пікуш) та на постійну комісію з питань планування бюджету (О.Макар).

6. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

Т.в.о. сільського голови                                                     Оксана Волинець