Практичне заняття з предмета "Захист Вітчизни"

01 грудня 2017 року вчитель предмета "Захист Вітчизни" Черевко Василь Васильович разом з учнями 10-11 класів Бабинської СЗШ І-ІІІ ст. та Пинянської СЗШ І-ІІІ ст. провів практичне заняття на базі військової частини А-3913 м. Новий Калинів.

Спочатку всі пішли на Алею Слави, вклонилися героям-бреславцям та героям-атовцям. Майор військової частини розповів  про бойовий шлях 12 окремої бригади армійської авіації. Після зустрічі учні помолилися в військово-капеланській каплиці Святого великомученика Дмитрія Солунського, яка розташована на території частини. Потім ознайомились з вартовим містечком, розташуванням підрозділів.  В приміщенні частини здійснили неповне розбирання та складання автомата АКМ, кулемета Калашникова та вчилися споряджали магазин набоями.