Підсумкова лінійка у Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

29 грудня у Бабинській СЗШ І – ІІІ ступенів відбулася підсумкова лінійка, на якій педагог – організатор Дмитрик Г. М. підвела підсумок виховної роботи за І семестр 2017 – 2018 навчального року. Директор школи Дилин В. І. підвів підсумок навчального процесу за І семестр, подякував учням, які брали участь у олімпіадах та конкурсах. Особливу увагу учнів звернув на дотримання техніки безпеки та правил вуличного руху під час зимових канікул. Начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Бабинської ОТГ Тимців Р. М. привітала учнів і вчителів з Новим роком, з Різдвяними святами та вручила подарки кращим учням, які здобули призові місця на олімпіадах – учениці 10 класу Надолішній Богдані (українська мова та література) та учениці 9 класу Бондар Ірині (географія) і їх вчителям Кузбит Марії Володимирівні та Більовській Світлані Андріївні. Учні із кожного класу, починаючи від 4 по 11, привітали всіх віршами та віншуваннями із Різдвом, виконали колядки. А на завершення всі разом заспівали коляду «Нова радість стала». Із святковим настроєм учні пішли на зимові канікули, а вчителі – на педагогічну раду, де підвели підсумок роботи за І семестр і склали план роботи на наступний.