Перше Урочисте Причастя в церкві с. Пиняни

Перше Причастя – надзвичайне свято в житті кожної дитини та її батьків. Вся родина, у якій росте майбутній маленький християнин чи християнка, старанно готується до цієї хвилюючої події та чекає на неї з нетерпінням.
Маленькі пинянці-другокласники 10 червня звеселили своєю красою нашу парафію. Дівчата, одягнені в білі платтячка, а хлопчики — у вишиванки, наче маленькі ангелики. Їхні безневинні сердечка трепетно стукали в грудях, бо вперше вони присягнули на вірність Ісусу, Матері Божій, нашій Церкві. Маленькі причасники зі своїми хресними батьками, за руки взявшись, ішли до святого храму. А супроводжували їх рідненькі батьки, бабусі, друзі, братчики і сестрички. На порозі храму дітей зустрів настоятель церкви Косми і Дам'яна о. Іван, який довгий час навчав їх Божого слова. Під час Служби Божої співав молодіжний духовний хор "Осанна". Діти з великою відповідальністю підійшли до причастя.
Служба пройшла надзвичайно щиро та урочисто. По закінченні служби відбувся святковий концерт, який підготувала директор Народного дому с. Пиняни Наталія Пундяк. Діти декламували вірші про Бога, співали пісні про любов до Ісуса.
Наша Церква, наше село багатіє новими християнами! Більшої радості не буває від тої, коли дитина свідомо вибирає Божу дорогу, Боже життя.