Перевірка готовності шкіл до нового навчального року

В Бабинській ОТГ відбулася перевірка стану готовності навчальних закладів до нового навчального року. Комісія, до складу якої увійшли голова ОТГ Світлана Несторяк, начальник відділу освіти, культури та молодіжної політики Руслана Тимців, старости громад Володимир Возняк і Галина Андреїшин, завідувач господарської частини Степан Ванівський, побувала в усіх школах громади.

За літній період було проведено поточні ремонти в усіх школах за кошти громади, в Містковицькій СЗШ І-ІІ ст. встановлені нові пластикові вікна в спортивному залі, вхідні двері, покладено плитку в їдальні Бабинської СЗШ І-ІІІ ст. закуплені нові парти, меблі для першокласників, оргтехніку (принтери, ноутбуки, ламінатори, телевізори), дидактичні матеріали для першокласників НУШ.

Комісія відзначила хорошу роботу директорів, педагогічних колективів і техперсоналу та виявила хорошу підготовку навчальних закладів до нового навчального року.