Повідомлення про оприлюднення проекту рішення " Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»

Дата: 27.06.2017 17:42

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Податкового кодексу України  Бабинська сільська рада, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік». Разом з проектом рішення оприлюднюється «Аналіз регуляторного  впливу проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік» та експертним висновком пропонованого регуляторного акту. З проектом рішення та додатками можна ознайомитись в закладці "Офіційні документи".

Пропозиції та зауваження до проекту рішення Бабинської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік» та аналізу його регуляторного впливу приймаються:

- в письмовому вигляді за адресою: 81455 Львівська область, Самбірський район, с. Бабина, вул. Шевченка, 4.

- в електронному вигляді на поштову електронну скриньку – babuna_otg@ukr.net

Відповідальний за розгляд пропозицій та зауважень – голова постійної депутатської комісії з питань фінансів та планування бюджету  Легуцький І.І.