Дата: 16.03.2020 17:12

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ  СІЛ БАБИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

Відповідно до Постанови  Кабінету міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року "Про  запобігання поширення  на території України коронавірусу COVID-2019" та Протоколу №2  засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 13.03.2020 року, з метою забезпечення  неухильного виконання Алгоритму запровадження протиепідемічних  заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, Бабинська сільська рада Самбірського району Львівської області буде працювати дистанційно  з 16.03.2020 року по 03.04.2020 року. Особисти прийом громадян проводитись не буде.

Для  замовлення  відповідних довідок та надання консультацій  звертайтесь за телефоном 096-91-07-681, а також на  електронну адресу babuna_otg@ukr.net