Культурно-мистецьке свято "Думи Кобзаря живуть між нами".

Дата: 02.03.2020 19:32

І знову – березень… Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
Вже втретє такими березневими днями в НД с. Зарайське Бабинської ОТГ проходило культурно-мистецьке свято «ДУМИ КОБЗАРЯ ЖИВУТЬ МІЖ НАМИ». 1 березня сюди з’їхались аматори сцен усіх Народних домів громади. Свято розпочалось із благословення о. Романа Каденюка, настоятеля храму Собору Пресвятої Богородиці с. Містковичі. Присутні насолоджувались співом вокальних груп «Калинонька» (НД с. Містковичі), «Бабинчанка» (НД с. Бабина), «Вербиченька» (НД с. Зарайське), яких запрошувала на сцену ведуча Віталія Муха. Солісти Гірка Мар’ян (НД с. Зарайське), Бочуляк Ярина, Давид Гнатишин (НД с. Ковиничі), Марія Касій, Андрій Мацидін (НД с. Бабина), Олена Футала, Анастасія Возняк, о. Роман (НД с. Містковичі) зачаровували присутніх своїми патріотичними піснями та піснями на слова Кобзаря. Звучали поезії Шевченка у виконанні Сніжани Чухрай та Наталії Ладанай (НД с. Береги), Михайлини Мельнічик і Христини Попик (НД с. Ковиничі), Уляни Консевич та директора НД с. Бірчиці Тетяни Мазник, Діани Кречко, Вікторії Кречко, Соломії Макушко, Ілони Макушко (бібліотека с. Корничі), Андрія Корчевського, Юлії Куйбіди, Христини Децик (НД с. Бабина). А чотирирічна Антонінка Шор із с. Зарайське прочитала вірш Кобзаря «Мені тринадцятий минало».
В кінці заходу до всіх присутніх звернулися голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк, яка привітала усіх та подякувала працівникам культури за підготовку та проведення свята. Світлана Василівна разом з начальником відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Русланою Тимців вручила усім учасникам свята та господарям НД с. Зарайське Орисі Консович і Марії Волошин грамоти та подяки.
Це свято стало доказом того, що ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.