IV традиційний турнір з настільного тенісу пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Дата: 24.02.2020 20:10

23 лютого 2020 року у Народному домі с. Бірчиці під патронатом голови Бабинської ОТГ Світлани Несторяк відбувся IV традиційний турнір з настільного тенісу пам'яті Героїв Небесної Сотні.
У турнірі взяли участь команди с. Бабина (Хавула Валентин, Бє'га Назар, Децик Володимир і Децик Олег), с. Пиняни (Коркішко Олег, Палівода Назар), с. Береги (Сорока Роман, Вороняк Андрій), с. Містковичі (Щепанський Андрій, Ванівський Мар'ян), с. Ковиничі (Канюк Павло, Канюк Назар), с.Зарайське (Когулька Богдан, Муха Микола), с. Бірчиці (Мазник Володимир, Біляк Андрій), с. Нові Бірчиці (Біляк Юрій, Андреїшин Мар'ян) та с. Корничі (Качмарик Андрій і Ханас Богдан).
У впертій та безкомпромісній боротьбі перемогу одержала команда села Зарайське. Друге місце виборола команда с. Нові Бірчиці, а третє господарі змагань - команда с. Бірчиці.
Дякуємо всім учасникам турніру за гідне представлення своїх сіл, головному судді змагань Бабіраду Мар'яну, директору Народного дому с. Бірчиці Мазник Тетяні.
А також тим, хто підтримує розвиток спорту у нашій громаді і дбає за виховання підростаючого покоління – голові громади Світлані Несторяк, старостам та працівникам культури.