Виховний захід "Як Зима з Весною зустрічаються" в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 22.02.2020 13:22

Як нестримно летить час. Розпочав свій відлік останній місяць зими - лютий. Лютий може похвалитися одним із найбільших церковних свят - Стрітення Господнім. Цікаво пройшло відзначення свята у Пинянській СЗШ І-ІІІ ст. 17 лютого учні 9 класу при безпосередній допомозі свого класного керівника Фургалець Н.Д. підготували виступ "Як Зима з Весною зустрічаються". В першу чергу учнями було згадано, що відзначають його в пам'ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського храму Ісуса Христа на 40-ий день після народження. За народним повір'ям цього дня Зима зустрічається з Весною. Поетичними рядками школярі дякували веселій Зимі за свята, що несла в наші домівки, за те, що відпочила Матінка-Земля, а також закликали Весну на добро. Дійство продовжилося сценкою символічної зустрічі Зими та Весни. Глядачі захопливо слухали презентацію (читали учні 9 класу) про історію виникнення свята Стрітення та традиції, пов'язані з ним, а діти поділилися прислів'ями та прикметами про цей день.