Відзначення Міжнародного дня рідної мови в Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

Дата: 22.02.2020 09:18

«Бережімо наш скарб - рідну мову! » - під таким гаслом у нашій школі було проведено свято рідної мови. До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Відкриття святкових заходів розпочалося з традиційної лінійки «Є у світі багато мов, але наша найніжніша у світі». Учасники декламували вірші про мову, розповідали цікаві історії про походження мов.
Другим етапом цього дня також стали різноманітні форми святкування. Класний керівник Т. В.. Муха провела відкриту виховну годину «О Слово рідне! України слово». Вчитель української мови У. М. Качор провела усний журнал «О слово рідне, хто без тебе я…» та святковий концерт «Розквітай же, рідна українська мово!»
Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.