Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в Бабинській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 22.02.2020 09:13

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. У БАБИНСЬКІЙ СЗШ І- ІІІ ступенів відбувся захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», який підготували класний керівник 8 класу Лесишин О. М. та педагог – організатор Дмитрик Г.М. Ведучі, учні 8 класу Касій Христина та Петриняк Руслан наголосили, що сьогодні ми зібралися тут, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття та провели короткий екскурс в історію Революції Гідності. Учні декламували вірші – посвяти Героям Небесної Сотні та подіям Майдану. Було переглянуто відеосюжети «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Небесна Сотня: хронологія подій» та «Небесна Сотня поіменно». Прослухали пісні «Небесну Сотню, Господи, прийми», «Пам’яті Небесної Сотні», «Небесна Сотня білих журавлів». Запаливши свічі, усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Майдану, Героїв АТО , які померли за світле майбутнє України. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Заступник директора з навчально – виховної роботи Бобак Б. А. подякував учасникам за гарно проведений захід та закликав пам’ятати про ці трагічні події та про тих, які ціною власного життя підтвердили незламність духу українців і готовність стояти за правду до кінця. Директор Дилин В. І. наголосив, що ми не маємо права забувати про Героїв. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Безсмертні душі вбитих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо « Герої не вмирають!».