ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СФЕРИ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ!!!

Дата: 29.01.2020 12:38

На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Львівщині проводиться інформаційно-роз`яснювальна кампанія.

В межах інформаційної кампанії заплановано проведення семінарів, нарад, лекцій, відвідування суб’єктів господарювання тощо.

Інформаційна робота триватиме до 01 лютого. Наступним етапом планується проведення масштабної інспекційної кампанії щодо виявлення неоформлених працівників у зазначених галузях.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГОЛОШУЄ: НЕЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ МАЄ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ЯК ДЛЯ ПРАІВНИКІВ, ТАК І ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ.

ПОВНІСТЮ ЗАДЕКЛАРОВАНА ПРАЦЯ У ТОМУ РАЗІ,  ЯКЩО РОБОТОДАВЕЦЬ УКЛАВ З ПРАЦІВНИКОМ ТРУДОВИЙ ДОГОВІР,  ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИВ ПРО ЙОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЕРЖАНУ ФІСКАЛЬНУ СЛУЖБУ,  ОФІЦІЙНО І В ПОВНОМУ РОЗМІРІ ВИПЛАЧУЄ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ,  СПЛАЧУЄ ЗА ПРАІВНИКА ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)