Святкування Дня захисника Вітчизни в Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

Дата: 15.10.2019 22:23

15 жовтня учні МІСТКОВИЦЬКОЇ СЗШ І-ІІ ст. відзначили День захисника України та День українського козацтва.
Святкування розпочалось з лінійки-реквієму, яку провели учні 7 класу під керівництвом вчителя історії Тетяни Мухи.
Протягом дня вчитель музики Василь Скальський організував свято козацької пісні "Музична феєрія", на якому учні усіх класів презентували пісні, присвячені козакам та їхній життєдіяльності.
На завершення святкувань проводився квест "Козацькі забави", який провели педагоги-організатори Світлана Попик та Уляна Марко. Учні залюбки заглибилися у добу козацтва та з особливим ентузіазмом виконували завдання квесту. Після чого "головний отаман" школи- директор Любомира Біляк нагородила козачків та козачок музичного конкурсу і квесту почесними козацькими сертифікатами.