Відзначення Дня захисника Вітчизни в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 15.10.2019 21:44

Напередодні свят Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня створення української повстанської армії (УПА), Дня Святої Покрови Пресвятої Богородиці вчитель фізичного виховання ПИНЯНСЬКОЇ СЗШ І-ІІІ ст. Савіцький В.М. організував та провів спортивні розважальні змагання "Козацькі забави" серед учнів школи. Мета заходу - виховання в учнів національно-патріотичних переконань, осмислення себе як частини великого українського народу, загартовування вихованців фізично і морально. Учнів було поділено на дві команди. Кожна команда мала свою назву і девіз. Учасники змагалися у 10 конкурсах: "Поїзд", "Козацька спритність", "Забави кашоварів", "Приготування кулешу", "Скоромовочки","Перетягування канату", "Стрибки на швидкість", "Стрибки у мішках", а також конкурс майстерних художників (команда повинна намалювати козака в повний зріст) та інтелектуальний (команда повинна написати імена відомих гетьманів України за часів Козаччини).
Юні козачата показали свої знання з історії і традицій козацтва, фізичну міць, силу, спритність. За змаганнями залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Школярі довели, що козацькому роду нема переводу. "Козацькі забави" у школі - це не лише спортивне свято, а й справжнє виховання патріотів нашої Батьківщини.