Святкування Дня рятівника

Дата: 16.09.2019 22:56

16 вересня 2019 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника України. Працівників Самбірського управління ДСНС та добровольчих пожежних дружин вітали голова районної ради Віталій Кімак, ВО голови райдержадміністрації Петро Герман, заступник самбірського міського голови Роман Пилипчак, начальник відділу техногенної безпеки Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Олег Горохівський, начальник Самбірського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Хім’як, голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк та Рудківської ОТГ Іван Лозинський, а також гості з гміни Ясло (республіка Польща). Найкращих працівників було відзначено грамотами та подяками.
Після урочистостей усіх присутніх в залі розважали учасники художньої самодіяльності БАБИНСЬКОЇ ОТГ: хореографічний колектив «Світанок» (керівник Галина Вороняк), виконавши композиції «Перлина», «Василина» та ін.; гурт «Акорди серця» у складі Анастасії Возняк, Олени Футали та Андрія Мацидіна з піснями "Тиша, тиша навкруги", «Йшли селом партизани», «Дівчина з Самбора», «Най жиє вольность». Особливо багато аплодисментів глядачі дарували вокальному колективу «Фартові баби» (керівник Андрій Мінкевич), які виконували українські пісні «Цвіте, цвіте черемшина», «Дунай, Дунай», «Ой, село, село», «Надоїло нам, бабам» та «В нашім серці є мелодія».

Колектив Бабинської ОТГ вітає усіх працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!