Святкування Дня Незалежності в с. Бірчиці

Дата: 24.08.2019 22:56

День Незалежності України – важливе свято для кожного українця. У 2019 році наша країна святкує вже 28 річницю своєї незалежності. В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба.
З нагоди святкування Дня Незалежності України 24 серпня у с. Бірчиці в храмі Святого Димитрія отець Назар БОрис відслужив молебень за мирне небо в Україні і панахиду на могилі Січових стрільців за полеглих героїв, які боролися за Незалежність нашої держави. Діти декламували вірші, у виконанні директора Народного дому Тетяни Мазник, Марії Мухи та Михайла Слабика лунали пісні "Мальви", "За Україну", "Боже, великий, єдиний". Ведучою свята була Зоряна Зварич.
Тож нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.
Зі святом Вас, дорогі українці!