День села Береги

Дата: 29.07.2019 22:39

28 липня у Народному домі с. БЕРЕГИ відбулося святкування Дня села. Чудовий концерт зібрав майже усіх мешканців-від малого до великого. Виступи талановитих дітей не залишили байдужими жодного з присутніх. Ведучі свята Марія Савдик та Роман Сорока коротко ознайомили присутніх їз історичною довідкою села Береги. Глядачів розважали піснями, віршами, танцями, смішними сценками не тільки юні господарі свята, а й гості. Особливо багато аплодисментів глядачі дарували вокальному колективу Бабинської ОТГ «Фартові баби», які виконували українські пісні «В зеленім саду», «Цвіте, цвіте черемшина», «Ой у полі криниченька», «Гуляй, село» та «Надоїло нам, бабам».
І вже традиційно голова громади Світлана Несторяк та провідний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та молодіжної політики Сергій Пукало від імені Бабинської ОТГ привітали наших захисників, воїнів АТО, які в липні святкували день народження і вручили їм цінні подарунки.
Гарний настрій й тепла погода панували на цьому святі.