Участь учасників художньої самодіяльності Бабинської ОТГ у ІХ Міжнародному фестивалі української слави “Кульчиці-фест”

Дата: 29.07.2019 22:29

28 липня 2019 року у селі Кульчиці Самбірського району відбувся ІХ Міжнародний фестиваль української слави “Кульчиці-фест”, у якому взяли участь учасники художньої самодіяльності Бабинської ОТГ під керівництвом голови Світлани Несторяк та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, спорту та молодіжної політики Сергія Пукала.
Громаду представляли: хореографічний колектив «Світанок» (керівник Галина Вороняк), виконавши композиції «Перлина», «Василина» та "Дивна квітка"; дует у складі Анастасії Возняк та Андрія Мацидіна з піснями "Тиша, тиша навкруги" і "Мамина молитва"; вокальний колектив "Фартові баби" розважав глядачів українськими піснями "Ой у полі криниченька", "Гуляй село" та "Надоїло нам, бабам".
За участь у фестивалі представників Бабинської об'днаної територіальної громади було нагороджено дипломом.