Участь учасників художньої самодіяльності у святкуванні Дні села Кропивник

Дата: 13.07.2019 23:08

12 липня на запрошення парафії св. ап. Петра і Павла с. Кропивник Старосамбірського району учасники художньої самодіяльності Бабинської ОТГ побували на святкуванні Дні села, а також ювілею церкви. Вокальна група «Фортові баби» під керівництвом художнього керівника Андрія Мінкевича зачаровували глядачів піснями «Веди нас, Маріє, веди», «В зеленім саду», «Ой у полі криниченька». Хореографічний колектив «Світанок» під керівництвом Галини Вороняк виконав хореографічні композиції «Перлина», «Василина» та «Дивна квітка». Також гості та жителі села Кропивник милувались чарівним співом тріо у складі Олени Футали, Андрія Мацидіна та Анастасії Возняк, які виконали пісні «Тиша, тиша навкруги», «Мамина молитва», «Ти притулись до серденька Марії», «Розкажу про Україну».

Від імені церковної громади о. Іван Герасимлюк подякував гостям за чудовий виступ і разом  з їмостю Марією подарували усім учасникам художньої самодіяльності на пам’ять сувенірні свічечки.