Участь у ІV Міжнародному фестивалі українсько-польської культури «Разом, як родина»

Дата: 24.06.2019 22:31

23 червня на стадіоні с. Бісковичі відбувся ІV Міжнародний фестиваль українсько-польської культури «Разом, як родина», у якому взяли участь учасники художньої самодіяльності Бабинської ОТГ.

Громаду представляв вокальний колектив «Фартові баби» під керівництвом художнього керівника Андрія Мінкевича у складі Світлани Несторяк, Мацидін Любові, Мінкевич Галини, Пікуш Марії, Пукало Галини, Футали Оксани, Калакун Олександри, Строгуш Тетяни, Волошин Марії, Подоляк Богдани, Гнатишин Марії. Колектив розважав глядачів українськими піснями: ліричною – «В зеленім саду», присвячену всім приймакам - «Цвіте, цвіте черемшина» та автобіографічною - «Надоїло нам бабам».

Також на сцені фестивалю виступали: дует у складі Мацидіна Андрія та Аліни Пижик з піснею «Назустріч долі» та Вікторія Баран з піснею «Чекай».

Свої вміння перодемонстрували юні танцівники громади.

Хореографічний колектив «Світанок» (с. Бабина) під керівництвом Галини Вороняк виконав хореографічні композиції «Перлина», «Черевички» та «Василина».

А хореографічні колективи «Мрія» (с. Містковичі) та «Ексклюзив» (с. Пиняни) під керівництвом Уляни Мінкевич виконали композиції «Дівчина – калина» та «Діти України».

Представників Бабинської об'днаної територіальної громади було нагороджено дипломом та кубком за участь у фестивалі.