Положення про туристичний збір

від 12 червня 2019 року № 5

про туристичний збір

1.Загальні положення

1.1. Положення про механізм справляння та порядок сплати туристичного збору (далі Положення) розроблено на підставі Податкового кодексу України.

1.2. Це положення є обов’язковим для виконання платникам туристичного збору на території Бабинської сільської ради.

2. Платники туристичного збору

2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства визначені п. п. 268.2.1 п. 268.1 ст. 268 Податкового кодексу України.

2.2. Платниками збору не можуть бути особи визначені п. п. 268.2.2 п. 268.2 ст. 268 Податкового кодексу України.

3. Ставка збору

3.1. Ставка туристичного збору з 01.01.2020р. встановлюється у розмірі 0,5 відсотка - для внутрішнього туризму та до 5 відсотків - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

4. База справляння туристичного збору

4.1. База справляння туристичного збору визначається у відповідності до п. 268.4 ст. 268 Податкового Кодексу України.

5. Податкові агенти

5.1. Податкові агенти справляння туристичного збору визначаються у відповідності до п. 268.5 ст. 268 Податкового кодексу України.

6. Особливості справляння збору

6.1. Податкові агенти справляють збір у відповідності до п. 268.6 ст. 268 Податкового кодексу України.

7. Порядок сплати збору

7.1. Порядок сплати туристичного збору визначений у відповідності до п. 268.7 ст. 268 Податкового кодексу України.»

Секретар сільської ради                                                                    Оксана Волинець