Свято Останнього дзвоника в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 31.05.2019 15:36

Теплим весняним ранком 24 травня до ПИНЯНСЬКОЇ СЗШ І-ІІІ ст. завітало свято Останнього дзвоника. Для більшості учнів - це завершення навчального року, що означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Для випускників останній дзвоник - це день прощання зі школою, друзями, вчителями, вихід у доросле життя. На урочисту лінійку випускники востаннє вийшли під оплески друзів, учителів та рідних. Першою з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернулася директор школи Ковальчук О.Л. Кращі учні школи за успішність і активну участь у позакласних заходах були нагороджені грамотами. Зі словами вітань до учнів звернувся спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та молодіжної політики Бабинської ОТГ Пукало - Пилип'як Сергій Ігорович і побажав ефективно використати здобуті знання, аби бути гордістю для своєї країни. Кращим учням школи, призерам олімпіад вручено грамоти та цінні подарунки. Було також відзначено і вчителів школи, які підготували призерів олімпіад. Отець Іван Куцик у своєму слові побажав дітям Божого благословення та реалізації задумів. Від імені батьків одинадцятикласників виступила Колодій Г.В., яка побажала їм сонячних і безхмарних днів у самостійному житті. Випускники дарували вчителям квіти, запускали в небо повітряні кульки і прощалися зі школою, яка протягом одинадцяти років стала для них другою домівкою.