Прощання з початковою школою в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 29.05.2019 22:05

Ось і настав цей святковий день. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Не можна сказати, що закінчується дитинство наших дітей. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю. Четвертокласники ПИНЯНСЬКОЇ СЗШ І-ІІІ ст. попрощалися з початковою школою. Учні підготували випускний ранок "Прощавай, початкова школо!" На ньому звучали пісні, вірші про школу, а також жартівливі сценки та веселі історії про чудове шкільне життя. Учні дякували своїй першій вчительці Децик Оксані Степанівні, дирекції, а також батькам за те, що були завжди поруч. Дарували їм танці, пісні та виготовлені власноруч квіти на згадку. Щоб перейти разом зі своїми дітками до 5 класу, батькам довелося скласти іспит у вигляді загадок. З чим батьки гідно впорались і переходять в 5 клас. Оксана Степанівна подякувала батькам за плідну співпрацю та побажала їм та випускникам міцного здоров'я, чистого мирного неба, щоб всі мрії, надії обов'язково збулися.