Прощання з Буквариком в Містковицькій СЗШ І-ІІ ст.

Дата: 21.05.2019 19:51

Умінню читати діти завдячують Буквареві. Ця книга, з якої починали всі, - перша сходинка на шляху у великий світ знань.
Отож, з яким нетерпінням НУШівці МІСТКОВИЦЬКОЇ СЗШ І-ІІ ст. разом зі своєю вчителькою Галиною Возняк чекали свята «Прощавай, Букварику»! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери. Адже на свято завітало стільки гостей. Це і вчителі, батьки, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували, чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. А як чудово наші малюки співали пісні. Маленькі артисти порадували усіх присутніх казкою «Колобок».
Усі були задоволені виступом, та найбільше раділи першокласники: в оченятах світились радість, захоплення та гордість…