Свято "Матуся - ангел наш земний" в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 14.05.2019 20:50

Кожного року День Матері в Україні відзначається у другу неділю травня. І не випадково це світле й радісне свято припадає на теплий весняний день, коли пробуджена природа вривається в наше життя буйною зеленню, пишним цвітінням, співом птахів і теплом сонячних променів.
10 травня у ПИНЯНСЬКІЙ СЗШ І-ІІІ ст. надзвичайно теплим, по-домашньому затишним, відбулося свято "Матуся - ангел наш земний", яке підготувала класний керівник 5 класу Яремко О.С. На свято завітали мами наших вихованців. Під час виступу учні дарували своїм мамам тільки добрі слова вдячності та любові, усмішки, пісні, танці. Своїм матерям діти присвятили чимало віршованих виступів та зворушливих пісень, нестримний сміх викликали смішинки-гуморески учнів 6 класу. Оваціями присутні вітали "Танець ангелів" учнів 3 класу, який підготувала вчитель музичного мистецтва Зозуля О.А. Неймовірною щирістю запам'яталася відеопрезентація "Мама - ангел на землі".
З покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, зайвими вони не будуть ніколи. Давайте обов'язково скажемо нашим мамам, як ми їх любимо і цінуємо!