Святковий концерт в НД с. Бабина

Дата: 14.05.2019 20:45

Прийшов на землю травень, оспіваний у піснях і приніс нам зворушливе, сердечне свято Матері.
12 травня 2019 року в Народному домі с. БАБИНА відбувся святковий концерт, присвячений матерям «Тобі низесенько вклонюсь». Юні дарування БАБИНСЬКОЇ СЗШ І – ІІІ ступенів вітали своїх матусь художніми номерами. Ведучі свята, учениці 8 класу, Козак Олена та Куйбіда Юлія сказали, що сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати найдорожчу, найближчу людину із гордим іменем – маму, неньку – Україну та Матір Божу. У програмі свята прозвучали пісні у виконанні Мацидіна Андрія та Касій Марії. Учні 5 та 6 класів декламували вірші про маму та бабусю. Учасники танцювального гуртка «Світанок» (керівник Вороняк Г.В.) виконали запальні танці. У цей святковий день привітати всіх матерів прийшли ведучі телеканалу «1 +1» із випуском «Особливе для найдорожчих» (ролі виконували учениці 10 класу Коркішко Ярина та Радович Юлія). Розвеселили глядачів дотепним гумором сценки «Сімейні мелодрами», «Мама повернулася з батьківських зборів» у виконанні учнів 11 класу Мацидіна Андрія та Голожої Дениса та сценка «Мама і комп’ютер» у виконанні учнів 9 класу Петриняка Романа та Коркішка Олега. Хвилину гумору продовжили Віщур Василь, Саврун Олег, Петриняк Руслан та Ванівський Тарас гуморесками «Телеграма» та «Курсистка».З теплими словами привітань звернулися до всіх присутніх сільський голова Несторяк С.В. та провідний спеціаліст відділу освіти, культури , спорту та молодіжної політики Пукало С. І.
Вже стало доброю традицією у громаді вітати учасників АТО із днем народження. Тож усім іменинникам, які народилися у травні, було вручено символічні подарунки.
Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну відданість за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.
Шана вам та велика вдячність!