Зустріч випускників у Містковицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 07.05.2019 21:27

Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція, збирати випускників на вечір зустрічі у стінах рідної школи.
4 травня у теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у рідному класі Містковицької СЗШ І – ІІ ступенів колишні випускники 1989 року. Радо зустріла наша школа своїх випускників. Теплі слова заступника директора У. Качор та учнів школи були звернені до всіх гостей, які були присутні на святі.
Завершилася урочиста частина вечора. Далі в програмі були зустрічі. Таке довгочікуване спілкування зі своїми учителями, однокласниками. Шкільними коридорами, як колись, проходили випускники, довго гомоніли по класах, сидячи за шкільними партами. Довго у той незабутній вечір не стихало у школі. Вона вирувала, наче вулик...
Життя, наче потяг, зупинка під назвою "Школа”. А далі - у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі й тривоги, радощі й успіхи, та в усіх випускників школи була спільна зупинка. І хоч немає станції, де приймають у минуле поїзди, та на зупинці під назвою «Школа» завжди їм раді.