Тиждень психології в Пинянській СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 04.05.2019 20:18

З 22 по 26 квітня в ПИНЯНСЬКІЙ СЗШ І-ІІІ ст. пройшов тиждень психології, який провела практичний психолог Звіжанська О.М. Девіз тижня "Доторкнись до світу психології". Протягом тижня учні мали змогу краще зрозуміти психологію особистості та психологію спілкування, а також розкрити свої творчі здібності. Всі заходи були спрямовані на підтримку позитивного настрою, подолання втоми.

Розпочався тиждень психології з акції "Почни день з посмішки", під час якої всі мали змогу висловити свої почуття. Девіз дня "Твори та дій, навіть якщо боїшся програти".

Учні четвертого класу взяли участь у тренінговому занятті "Самовиховання характеру".

Вівторок. Девіз дня: "Посміхнись життю". Із учнями було проведено тематичні консультації "Вчимося керувати своїми емоціями". Інтерв'ю "Дитячі думки про радість, горе, гнів". Другокласники взяли участь у конкурсі малюнка "Моя сім'я у вигляді квітів".

Середа - Девіз дня: "З добром у серці". Тренінг "Всесвіт добра в твоєму серці". Заняття з елементами тренінгу було проведено з учнями першого класу "Ми - одне ціле".

Четвер - день творчості та роздумів. Девіз дня - "Життя - це картина. Ти - художник, який щодня малює її. Що б не сталося, памятай, ти завжди можеш взяти яскраві фарби і перетворити її в шедевр".

З учнями шостого класу було проведено арт-терапевтичне заняття "Яким ми бачимо свій клас".

П'ятниця - День професії. Девіз дня: "Вибір професії - вибір долі!" Круглий стіл "Вибір професії, професійне дерево мого роду". Підведення підсумків тижня психології.

Тиждень пройшов вдало і цікаво.